Agencja Technologii Interaktywnych

Technologie, które angażują i realizują Twoje cele biznesowe

Interaktywne przejścia podziemne, plakaty sterowane za pomocą gestów i reagujące na ruch przechodniów, instalacje targowe, z których może korzystać kilka osób jednocześnie, eventowa podróż w kosmosie czy wyścig sterowany za pomocą ruchów ciałem. To tylko kilka rozwiązań z kilkuset sprawdzonych przez ekspertów Aduma S.A. realizujemy w ramach Agencji Technologii Interaktywnych.

Nasi specjaliści przygotowują:

  • Przyciągające technologią rozwiązania ambientowe, o których będzie się mówić;
  • Angazujące instalacje interaktywne, które sprawiają, że uczestnicy imprez podczas świetniej zabawy angażują się w zapamiętanie przekazu Twojej marki;
  • Interaktywne przejścia podziemne i inne rozwiązania uatrakcyjniające Twój ambient czy wzbudzające zainteresowanie w przestrzenniach o dużym natężenia ruchu;
  • Innowacyjne systemy technologiczne wyróżniające i przyciągające podczas targów i konferencji, pozwalające m.in. na pozyskanie nowych klientów i powiększenie bazy kontaktowej;
  • Sprawdzone i przetestowane rozwiązania interaktywne realizujące założenia i strategię rozwoju produktu, brandu, firmy.

 electrocity 1.jpg  nike5.jpg

Jako jedyni w Polsce w naszym zespole połączyliśmy ekspercką wiedzę specjalistów z różnorodnych obszarów, aby w pełni realizować założone cel naszych klientów. Agencja Technologii Interaktywnych to grono doświadczonych specjalistów z zakresu:

  • Eventowego i marketingowego wykorzystania nowoczesnych technologii
  • Nowoczesnego designu
  • Projektowania systemów interaktywnych
  • Implementacji technologii w instalacjach eventowych
  • Instalacji sprzętu i oprogramowania

era 2.jpg  ing 7.jpg

Zapewniamy kompleksową obsługę technologiczną przedsięwzięć o charakterze eventowym, wsparcie technologiczne tradycyjnych kampanii marketingowych, przygotowanie interaktywnych rozwiązań na potrzeby targów, konferencji, sympozjów czy ambientów. Pomożemy Ci w dobrze gotowych rozwiązań zgodnie z Twoimi potrzebami bądź wspólnie stworzymy nowe, dedykowane. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie kompleksową realizację, a w trakcie eventu będą czuwać nad prawidłowym funkcjonowaniem. Wszystko, abyś mógł się skoncentrować na tym, co najważniejsze - skutecznej realizacji swojego celu.

1.jpg  2.jpg

Współpracują z nami także eksperci z różnorodnych dziedzin – psychologowie, konsultanci ds. nowoczesnego brandingu – dzięki zaangażowaniu których nasze realizacje są zgodne nie tylko z najnowszymi tendencjami technologicznymi ale także odpowiadają standardom branży audiowizualnej. W ramach oferowanych przez nas usług umożliwiamy również przygotowanie materiałów filmowych zachęcających do udziału w wydarzeniu/projekcie oraz przygotowanie materiałów typu making-off do wykorzystania w ramach kampanii buzz-marketingowych i viral marketingu.

pralnia6.jpg  _MG_6634.jpg

(Badanie Redmobile dla Aduma)


Skontaktuj się z nami:

Biuro Sprzedaży

Jak możemy pomóc? Napisz do nas i opisz twój projekt!


+48 71 72 77 057

Zostaw swoje dane, odpiszemy.
Pole wymagane.
Pole wymagane. Tylko cyfry.
Pole wymagane.