Informacje o Adumie

Kim jesteśmy?

 

Aduma S.A. jest innowacyjną firmą technologiczną specjalizującą się w systemach Human-Computer Interaction. Spółka jest ekspertem w przygotowaniu systemów reagujących na ruch, kinetycznych, dotykowych i mobilnych. Autorskie rozwiązania firmy, projektowane w oparciu o naturalny interfejs użytkownika (NUI), znajdują zastosowanie we wszystkich obszarach, gdzie ma znaczenie sprawna, funkcjonalna i angażująca komunikacja człowieka z komputerem – w marketingu, edukacji, informacji i wielu innych. Do grona klientów Aduma S.A. należą najbardziej wymagające globalne marki – od technologicznych i komunikacyjnych po branżę retail oraz sektor publiczny. Za swoje realizacje Aduma S.A. otrzymała szereg wyróżnień. W 2012 były to m.in. nagrody: dla najbardziej innowacyjnej spółki w polskich parkach technologicznych oraz PDSA Award dla produktu Digital Signange – za największy na świecie kinetyczny MegaWall we wrocławskim Sky Tower. Od lutego 2012 r. Spółka jest notowana na rynku New Connect GPW w Warszawie.

 

Więcej o tym, co robimy w Aduma S.A. - zobacz tutaj

Niezwykłe realizacje Aduma S.A. - sprawdź tutaj

 


 

Rada Nadzorcza

 

Rafał Syska
Przewodniczący Rady Nadzorczej

dr Zbigniew Wójtowicz

Sergiusz Frąckowiak

Magdalena Ogibowska

Zarząd

Marcin Ćmiech
Prezes Zarządu

Ukończył wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej na kierunku Informatyka. W latach 2009-2011 prowadził własną działalność gospodarczą, świadczącą usługi w zakresie nowoczesnych technologii multimedialnych w reklamie, na której utworzenie i rozwinięcie otrzymał dotację europejską. Od początku związany ze spółką Aduma. Od 2010 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki. Współtwórca oprogramowania interaktywnych systemów multimedialnych. Odpowiada za działy badań i rozwoju oraz kreacji.

Maciej Mielcarek
Wiceprezes Zarządu

Ukończył Międzynarodową Ekonomię i Zarządzanie na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie. Studiował także na Erasmus Universiteit w Rotterdamie i UCD Smurfit Graduate School of Business w Dublinie. Absolwent Master of Science in General Management (Bocconi) i CEMS Master in International Management. Od 2010 w Zarządzie Adumy, gdzie odpowiada za Sprzedaż, Marketing, Relacje Inwestorskie i HR. Wcześniej w Fiat Group Automobiles S.p.A. w Turynie: w latach 2009 - 2010 odpowiedzialny za rynek Szwedzki (FIAT, Lancia, Alfa Romeo, Fiat Professional) i projekt całościowej restrukturyzacji obecności grupy na Rynku (w tym launchu nowej spółki zależnej powiązanej z Chrysler Group), w latach 2008-2009 Area Manager odpowiedzialny najpierw za markę Fiat na rynkach CIS, Australii i Nowej Zelandii, a następnie za marki Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional na rynkach Australii, Nowej Zelandii i DOM-TOM. W latach 2007-2008 Strategic Marketing & Planning Manager (exports and JV markets), odpowiedzialny za markę Fiat. Karierę zawodową zaczynał w CFO Team YapiKredi Bankasi A.S. (Koc/Unicredit) w Istanbule. W latach 2005-2006 pełnił rolę partnera zarządzającego Creative Inn Marketing & Advertising. W latach 2005-2007 Prezes Zarządu International Civic Institute w Mediolanie.

Zbigniew Wantuła
Wiceprezes Zarządu

Absolwent wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej na kierunku Informatyka. Współzałożyciel i koordynator Laboratorium Interakcji działającego przy Politechnice Wrocławskiej. W latach 2006-2010 uczestniczył w realizacji zadań dotyczących projektowania urządzeń interaktywnych, projektowania i realizacji systemów audiowizualnych oraz prowadzeniu projektów inwestycyjnych. Współtwórca oprogramowania interaktywnych systemów multimedialnych. Od 2010 roku dyrektor Działu Technicznego Aduma sp. z o.o., odpowiedzialny za proces powstawiania nowych produktów, projektowanie i wdrażanie interaktywnych systemów multimedialnych na potrzeby muzeów i nowoczesnych ekspozycji, dystrybucję urządzeń AV, planowanie i realizację stałych instalacji oraz eventów. Od 2010 Członek Zarządu Aduma sp. z o.o., od 2011 Wiceprezes Zarządu Aduma S.A.

 


 

Misja

Dostarczamy naszym klientom najlepsze rozwiązania interaktywne i dotykowe. Dzięki zastosowaniu naszych technologii tworzymy nowy wymiar komunikacji:
- łatwo przyswajalną, zabawną i ciągle zaskakującą formę i kreacje w rozrywce, edukacji i terapii;
- najbardziej skuteczną, angażującą i interaktywną formę i kreacje w reklamie.

Wizja

Chcemy być liderem na rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych w Polsce i za granicą. Będziemy dążyć, by nasze rozwiązania stały się punktem odniesienia dla wszystkich jakościowych nośników komunikacji pod względem akceptowalności, skuteczności, zaangażownia i interaktywności.

Strategia

Celem strategicznym Adumy jest osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera na rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych. Spółka konsekwetnie realizuje plan badawczo-rozwojowy, wytwarzając najwyższej jakości rozwiązania i dynamicznie rozwijając kluczowe obszary działalności:

  • sprzedaż pionierskich systemów interaktywnych i dotykowych
  • obsługa zaawansowanych technologicznie imprez i konferencji
  • sieć interaktywnych nośników reklamowych (Aduma Interactive Network)

Szczegółowy opis strategii rozwoju Adumy znajduje się w Dokumencie Informacyjnym.

 


 

Podstawowe Informacje

Ticker  ADU
Kod papierów wartościowych  
Rynek notowań New Connect
Kapitał zakładowy 125 394,60 PLN
Liczba akcji 1 253 946
Autoryzowany doradca Dom Inwestycyjny Inwestors S.A.
ul Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
tel: +48 22 378 91 90, fax: +48 22 378 91 91 
di@investors.pl , www.di.investors.pl
Animator rynku Copernicus Securities S.A.
ul. Grójecka 5 , 02-019 Warszawa
T: +48 22 44 00 100 / +48 22 44 00 101
biuro@copernicus.pl
Audytor  
Kontakt dla inwestorów

Maciej Mielcarek
Wiceprezes Zarządu
tel. +48 71 72 77 057   
e-mail: m.mielcarek@aduma.pl


Skontaktuj się z nami:

Biuro Sprzedaży

Jak możemy pomóc? Napisz do nas i opisz twój projekt!


+48 71 72 77 057

Magdalena Łysoń

Administracja & HR


+48 71 72 77 057

Zostaw swoje dane, odpiszemy.
Pole wymagane.
Pole wymagane. Tylko cyfry.
Pole wymagane.