Family Square

Family Square

Family Square to jeden ze sztandardowych produktów Aduma, łączący niezwykłą strefę zabaw dla dzieci z miejscem wypoczynku dla rodziców. W Family Square wykorzystujemy zestaw podłogi interaktywnej, stołu wielodotykowego – oba z pakietami aplikacji stworzonymi specjalnie z myślą o rozrywce i rozwoju najmłodszych oraz spójny z designem centrum zestaw zabawek i mebli.

Dzięki temu w przestrzeni tworzymy miejsce, gdzie każde dziecko odnajdzie wiele radości i wyzwań korzystania z technologii. Swoje miejsce znajdą tu też rodzice, którzy obserwując pociechy, mogą zrelaksować się i skorzystać z bezprzewodowego internetu.

Całość została wyprodukowana z bezpiecznych i przyjaznych materiałów, a wszystkie zabawki posiadają specjalistyczne atesty, spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości.

Family Square to:

  • interaktywna strefa zabaw dla dzieci i strefa dla rodziców z dostępem WiFi;
  • połączenie sprawdzonych rozwiązań w galeriach handlowych: podłogi interaktywnej i stołu wielodotykowego, umożliwiających korzystanie z technologii przez wiele osób jednocześnie;
  • atrakcyjna, kolorowa aranżacja z możliwością brandingu
  • nowe, bezpłatne miejsce rozrywki i odpoczynku, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie, do którego rodziny chcą wracać

Jesteś zainteresowany produktem?

KUP TERAZ