Interaktywna Witryna

Interaktywna Witryna

Ten produkt pozwala zamienić tradycyjną, szklaną witrynę sklepową w reagującą na ruch i dotyk, przyciągającą uwagę przechodzących osób przestrzeń interaktywną. Umożliwia komunikowanie w atrakcyjny sposób różnorodnych działań związanych z akcjami marketingowymi i sprzedażowymi za pomocą efektów, które zmieniają się w wyniku ruchu przechodzących osób. Z całą pewnością, znacznie bardziej niż klasyczny plakat czy billboard, uwagę gości przyciągnie kampania wspierana prezentacją na witrynie interaktywnej w postaci np. baniek mydlanych z kolorowymi hasłami w środku, które niczym pod wpływem podmuchu powietrza wywołanego przejściem klienta odlecą na drugi koniec witryny, a przy kontakcie z krawędzią pękną. To także ciekawy sposób na zagospodarowanie ekspozycji lokali w trakcie remontu bądź w momencie poszukiwania najemcy.

Witryny pozwalają również m.in. na prezentację modeli 3D lub multimedialnego collage’u ze zdjęciami i tekstami, które reagują na ruch przechodzących osób. W momencie, gdy miniatura zdjęcia znajdzie się centralnie naprzeciwko klienta, powiększy się dynamicznie do pełnoekranowego rozmiaru. Witryna może stać się również nośnikiem obrazu, który pozwoli zobaczyć się klientom w alternatywnym otoczeniu, związanym z przekazem marketingowym. Wszystko dzięki wykorzystaniu rozwiązania Augmented Reality Show.

Szyba może także reagować na dotyk, dzięki czemu możliwe jest nie tylko zwrócenie uwagi klienta, ale nawet przeprowadzenie go przez pełen proces zakupowy. Witryny interaktywne budowane są w oparciu o projekcje jak i ekrany LCD umieszczone za szybą.

Jesteś zainteresowany produktem?

KUP TERAZ