Touch Totem – Infokiosk

Touch Totem – Infokiosk

Touch Totem – InfoKiosk – to produkt sprawdzający się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest szybki i przejrzysty dostęp do informacji. Tworzy go zintegrowany system, łączący:

  • ekran wielodotykowy (standardowo w rozmiarze 43” – 55”, choć możliwe są także dedykowane projekty wyposażone w ekrany od 32” – 84”)
  • komputer PC
  • obudowę wykonaną z blachy malowanej proszkowo
  • aplikację spełniającą założone cele biznesowe

Istnieje również możliwość rozszerzenia funkcjonalności produktu poprzez podłączenie systemu kinetycznego, śledzącego i wiernie odwzorowującego ruchy użytkownika. Choć głównym zadaniem nośnika jest dostarczenie informacji, to świetnie sprawdza się on również jako źródło rozrywki podczas eventów, targów oraz konferencji.

Totemy Dotykowe Aduma to najwyższej jakości zestawy interaktywne, wyposażone w wielkoformatowe ekrany Multitouch w technologii pojemnościowej (10 punktów dotyku). Wszystkie oferowane przez nas totemy poza wydajnym komputerem z systemem Windows, wyposażone są także w nowoczesne oprogramowanie MultiTouch Pack pozwalające na łatwe, samodzielne tworzenie zaawansowanych prezentacji dotykowych. Aby dowiedzieć się więcej na temat totemów dotykowych Aduma – Pobierz specyfikacje rozwiązań.

Jesteś zainteresowany produktem?

KUP TERAZ