Kids Table

Kids Table

Kids Table to dedykowana wersja interaktywnego stolika skierowana dla najmłodszych użytkowników. Stolik wyposażony jest w zestaw  interaktywnych aplikacji i gier dla dzieci w wieku 6-12 lat i przyjazny interfejs wyboru aplikacji. Stolik dotykowy dla dzieci działa niczym ogromny, wielkoformatowy tablet, który przyciąga uwagę i angażuje najmłodszych. Interfejs dotykowy to dla dzieci wybitnie intuicyjna metoda poznawania i nauki.

Kids Table dostępny wyposażony jest 43, 49 lub 55-calowy ekran dotykowy Multitouch. Dzięki zastosowaniu ekranu, który w jednej chwili rozpoznaje do 40 punktów dotyku, stolik pozwala na jednoczesną zabawę wielu dzieci na raz. Wszystkie niezbędne elementy systemu zostały zamknięte w estetycznej, bezpiecznej obudowie. Młodzi użytkownicy korzystający ze stolika mogą wybierać spośród  wielu rozbudowanych aplikacji.

Dzięki intuicyjnemu menu, kolorowej grafice, poleceniom i efektom dźwiękowym nawet najmłodsze pociechy mogą swobodnie korzystać z urządzenia i odkrywać radość interakcji. Aduma Kids Table to idealne rozwiązania dla najmłodszych, które rozwija i bawi.

Jesteś zainteresowany produktem?

KUP TERAZ